togga ihracat

İhracat

Tüm Dünya'da Togga!

TOGGA markası olarak uluslararası sularda da müşterilerimiz için değişen ihtiyaçlara yönelik araştırma, geliştirme, tasarım, üretim ve satış sonrası destek faaliyetlerini kalite anlayışı ile sürdürmeyi hedefliyoruz. Hedeflediğimiz bu yolda ürünlerimize sahip çıkarak satış sonrası müşteri memnuniyeti ile istikrarlı bir şekilde hızlı adımlarla ilerlemekteyiz. Ayakkabı sektöründe gerçekleştirdiğimiz ihracatlar doğrultusunda her yıl artan verilerle dış ticarete önem veriyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz için değişimi bir adım önde tutarak, tüm faaliyetlerimizde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacı ile hizmet veriyoruz. TOGGA ayakkabı fabrikası, geniş ürün yelpazesine sahip erkek ayakkabıları üretimiyle ülkemizi temsil eden büyük bir kuruluştur. Aldığımız siparişleri söz verdiğimiz sürede ve kalitede üretmek üzere yaptığımız yatırımlar ile yerimizde durmadan yolumuza devam ediyoruz.

Tüm ayakkabılar en iyi ve en kaliteli malzemelerden üretilir. TOGGA ayakkabıları global dünyada da konforu, sürdürülebilir kaliteyi, güzelliği ve rahatlığı mükemmel bir şekilde birleştirir.

Erkek ayakkabı üretiminde geçmişten gelen bilgi ve deneyimlerimiz ile en önemli ilkemiz; Ar-Ge gücümüzü kullanarak, %100 yerli sermaye ile sosyal ve fiziksel çevreyi koruyarak; sadece Türkiye’de değil tüm dünyada kaliteli, güvenilir ve modaya uygun çözüm sunan üretici firma olmaktır. Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda üretim yaparak ülke ekonomisine de katkı sağlıyoruz. İnsan kaynaklarımıza değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve sektörün gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışını benimsiyoruz.

İhracatta da çalışanlarımızla sürdürülebilir etkiler yaratmak adına, uygulamaya koyduğumuz projelerde ve üretimin her aşamasında örnek olabilmek adına uzun soluklu olmasına, toplumsal olarak da fayda üretmesine önem veririz. Tüm dünya genelinde değişen müşteri isteklerini ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürünlerimizi piyasaya sunuyoruz.

Kalitemizden ödün vermeden müşteri talep ve beklentilerine uygun ürünler üretmek, kullandığımız hammaddeden işletmemizde üretimine ve sevkiyata kadar ki süreçlerde kalite ve yasallık kurallarına uyulan ortamlarda üretimimizi gerçekleştirerek her kesimden müşteri memnuniyetini, beklenti ve isteklerini en üst seviyede tutmak bizim için değerlidir.