togga corporate

ONLINE MAĞAZA

TOGGA+ DÜNYASINA ADIM ATIN!

Adımlarınızı özgürleştirdiğimiz ulusal bir marka olan TOGGA şimdi daha da güçlendi. TOGGA+ ile olağanüstü kalite ve özel üretim ürünlerimizi siz değerli kullanıcılarımızla buluşturuyoruz! TOGGA+ etiketi sürekli işçilik, kalite ve prestij ilkelerini taşır. Erkek ayakkabısı için casualden sneakerslara geniş ve şık bir ürün yelpazesiyle benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan e-ticaretin ilk durak noktasıdır.

Kendinizi ödüllendirin ve tarzınıza en uygun bir TOGGA+ sipariş edin!

SHOWREEL

togga kurumsal resim togga kurumsal resim

KURUMSAL

Tarzını Keşfet Her Haliyle Seni Yansıtıyor!

Adımları özgür bırakmayı hedeflediğimiz ulusal bir marka olan TOGGA, erkekler için ayakkabı gruplarında geniş ürün yelpazesine sahiptir. TOGGA SHOES ‘da günlük modellerden, şık ve trendleri yakından takip eden birçok farklı seçeneğe ulaşabilirsiniz. Hizmet kalitemizle insanları şık ve rahat hissettirmek için çalışıyoruz.

İlk yolculuğa YAPICI AYAKKABI ile başlayan firmamız, TOGGA markasıyla her geçen gün genişleyen tasarım, üretim kadrosu ve en son teknolojilerle Konya’da üretmeye devam ediyor.

togga kurumsal
togga kurumsal togga kurumsal
togga fuar

AYMOD 2022

INTERNATIONAL FOORWEAR FASHION FAIR

Değerli bayilerimizle ve müşterilerimizle tüm ayakkabı sektörünün uluslararası sergisinin gerçekleştiği AYMOD 2022 Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarında buluştuk. Sergilenen ürünlerimiz ileri düzey üretimi temsil etti.

Togga Shoes olarak seçtiğimiz renk kombinasyonu ve çizimlerimizle yakaladığımız özgün armoni ve uyum ile moda kavramını yeniden şekillendirdiğimiz ayakkabı koleksiyonumuzu sevenleriyle buluşturduk.

Kusursuz işçilik ve farklı dokular ile beraberinde, modadan yansımalarla uluslararası düzeyde bir sunum hazırladık. Ayakkabı sektörünün küresel buluşmasında AYMOD bizleri CNREXPO Yeşilköy’de ağırladı.

‘’Adımlarını Özgür Bırak’’ mottomuzla akıllarda yer edindiğimiz bu fuarda yerli ve yabancı markalarla bir araya geldik. Ayakkabı sanayisinin önemli bir gelişme kaydettiği AYMOD fuarı, ihracatımızdaki rakamların artmasına da fayda sağladı.

instagram image of @toggashoes
instagram image of @toggashoes
instagram image of @toggashoes
instagram image of @toggashoes
instagram image of @toggashoes
instagram image of @toggashoes
instagram image of @toggashoes
instagram image of @toggashoes
togga onlineKatalog togga onlineKatalog