KURUMSAL

Tarzını Keşfet Her Haliyle Seni Yansıtıyor!

Adımları özgür bırakmayı hedeflediğimiz ulusal bir marka olan TOGGA, erkekler için ayakkabı gruplarında geniş ürün yelpazesine sahiptir.

TOGGA SHOES ‘da günlük modellerden, şık ve trendleri yakından takip eden birçok farklı seçeneğe ulaşabilirsiniz. Hizmet kalitemizle insanları şık ve rahat hissettirmek için çalışıyoruz.

İlk yolculuğa YAPICI AYAKKABI ile başlayan firmamız, TOGGA markasıyla her geçen gün genişleyen tasarım, üretim kadrosu ve en son teknolojilerle Konya’da üretmeye devam ediyor.

Anadolu’nun kalbi olarak atan ayakkabı ustalarının işçiliğinden teknolojiye uzanan yeniliklerin ışığından beslediğimiz markamızda daima müşteri memnuniyetini esas aldık. Modayı kucaklayan, değişimin ve estetiğin Türkiye kolu olan markamızla ayakkabı üretiminin her aşaması için tizlikle çalışarak kaliteyi ve trendi bir arada sunmayı amaç edindik.

Her sezonda yeni ve orijinal tasarımlarla ayakkabı sektörüne çığır açacak modelleri sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Konfor ile geniş seçenekli ürün gruplarını doğru fiyat anlayışıyla birleştiren TOGGA AYAKKABI etkileyici ve beğenilen koleksiyonlara imza atarak, ayakkabıyı tutku haline dönüştürmeyi başarmıştır.

Adımlarını Özgür Bırak…

togga kurumsal resim